Jak Vám pomáhá TalentLink?

TalentLink je první specializovaná náborová profesní sociální síť v ČR. Umožňuje zaměstnavatelům či agenturám oslovit zajímavé kandidáty na pracovní pozice, studenty či absolventy přímo bez využití prostředníka či nutnosti zveřejnění inzerátu na jobserveru.

Hlavní výhody

Jako potenciální kandidáti na trhu práce se díky službám TalentLinku profesionálně prezentujete vůči zaměstnavatelům. Můžete být oslovováni se zajímavými kariérními výzvami či zjistit si svoji aktuální hodnotu na trhu práce.

Studentům a absolventům VŠ i SŠ pomáhá TalentLink získat brigádu, praxi, účast v trainee programu či pracovní uplatnění. Zaměstnavatelé mají možnost oslovovat studenty s nabídkou stáží, brigád a trainee programů již během studia.

Hlavní výhodou pro zaměstnavatele i agentury je možnost oslovit zajímavé kandidáty na pracovní pozice s lepší nabídkou i v období, kdy práci sami aktivně nehledají.

Pro zájemce o lepší práci

Vytvořte si osobní profil na TalentLinku a získejte možnost nabídky zajímavého zaměstnání, brigády, stáže či účásti v trainee programu od desítek předních firem z ČR i zahraničí. Váš profil na TalentLinku umožňuje zaměstnavatelům oslovit Vás s lepší nabídkou i v období, kdy práci sami aktivně nehledáte. Studentům a absolventům VŠ i SŠ pomáhá TalentLink získat brigádu, praxi, účast v trainee programu či pracovní uplatnění.

Pro zaměstnavatele

Většina firem investuje mnoho peněz a času do spolupráce se školami. Mnoho studentu je nadšeno Váší firemní prezentací, ale pro Vás je obtížné tyto zájemce evidovat a pravidelně s nimi komunikovat ohledně možností Vášich absolventských pozic, praxí, brigád či zvýhodněných nabídek produktů a služeb.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace