Výhody TalentLinku pro zaměstnavatele

Komunikujte s potenciálními kandidáty na pracovní pozice přímo bez nutnosti zveřejnění inzerátu na job portálech. Oslovte ty správné lidi prostřednictvím TalentLinku, první ryze náborové profesní sociální sítě v ČR.

Najděte si na TalentLinku lepší zaměstnance

TalentLink nás provází během celé profesní dráhy. Umožňuje zaměstnavatelům kontaktovat potenciální uchazeče o pracovní pozice již během studia na střední škole a poté v průběhu jejich kariéry až do důchodu.

Osobní profily na TalentLinku Vám pomohou oslovit ty správné lidi

Uživatelé TalentLinku se prezentují vůči zaměstnavatelům prostřednictvím osobních profilů napřímo bez nutnosti registrace na pracovních portálech či zasílání životopisů a průvodních dopisů.

Na základě osobního profilu kandidáta získáváte základní přehled o jeho profesní historii, schopnostech a dovednostech.

Aktivní komunikací a zajímavým obsahem TalentLink motivuje své uživatele k pravidelné aktualizaci osobních profilů, a tím udržení šance na oslovení se zajímavou nabídkou.

Vhodné kandidáty kontaktujete napřímo

Uchazeče na pracovní pozice si vybíráte dle požadovaných kritérií a oslovujete je buď sami nebo pomocí helpline TalentLinku, která Vám připraví jejich předvýběry.

Hlavní výhodou TalentLinku oproti ostatním sociálním sítím je výhradní zaměření na nábor a komunikaci týkající se nabídek na trhu práce. Uživatelé sdílí pouze ty informace, které jsou důležité pro potenciální zaměstnavatele.

Pro koho je TalentLink určen?

TalentLink je určen jak přímým zaměstnavatelům, tak personálním agenturám či headhunterům.

Vzhledem k tomu, že kadidáti mají možnost předem odmítnout kontakt od vybraných subjektů (například stávajícího zaměstnavatele, dodavatele, zákazníka atd.), je vždy nutná registrace, která je ze strany TalentLinku ověřována.

Kandidáti reportují případnou obtěžující komunikaci či jakékoli formy nevhodného chování ze strany oslovujících subjektů. To vše pomáhá udržet kvalitu TalentLinku.

„Honza je šikovný IT konzultant, má cit pro požadavky klienta a zároveň dokáže komunikovat s našimi programátory. Jsem ráda, že jsem jej prostřednictvím TalentLinku oslovila. Sám by do naší společnosti životopis zřejmě nezaslal, protože práci již měl.“
Lucka, specialistka náboru

Jak začít TalentLink používat?

Základní forma prezentace zaměstnavatele je vždy zdarma. Podívejte se, jak postupovat krok za krokem, chcete-li aktivně oslovovat vybrané kandidáty.

1. Nejdříve si vytvořte profil zaměstnavatele

Firmy a instituce se na TalentLinku prezentují formou profilu zaměstnavatele, který slouží jako základní identifikace a zároveň informace pro kandidáty. Můžete zde zároveň zobrazovat i své aktuální nabídky práce, případně i stáže, brigády a programy pro studenty a absolventy.

2. Zvolte si režim Vašeho profilu

Profil zaměstnavatele je buď veřejný, nebo neveřejný. To znamená, že není zobrazován všem uživatelům TalentLinku, ale jen těm, které aktivně oslovíte.

3. Nastavte si možnost zveřejnění nabídky Vašich pozic

Pokud si přejete zobrazovat na TalentLinku zároveň nabídku pracovních pozic či stáží a programů pro studenty a absolventy, označte tuto možnost při registraci svého firemního profilu. Spojí se s Vámi helpline TalentLinku a domluví vše potřebné.

4. Začněte vyhledávat a kontaktovat

Výběr a způsob oslovování kandidátů je limitován pouze typem a délkou placeného přístupu do TalentLinku. Můžete si vybrat buď časově nebo množstevně omezené předplatné.

5. Oslovte i studenty a absolventy

Využívejte TalentLink jako firemní aplikaci pro práci s touto cílovou skupinou. TalentLink Vám poskytuje profesionální cloudovou platformu řešící komunikaci se studenty a absolventy.

6. Kontaktujte vybrané kandidáty

Kandidáti sami rozhodují, jakou formou chtějí být kontaktováni ze strany potenciálních zaměstnavatelů. Základní způsob je zpráva zaslaná službou TalentLink, další možnosti jsou prostřednictvím e-mailu či telefonicky.

7. Řešení v oblasti talent managementu

TalentLink pomáhá i při vytváření talent management programu ve Vaší organizaci. Poskytuje uzavřenou vnitrofiremní sociální síť a online komunikační nástroj.

Cena TalentLinku a vyzkoušení zdarma

Ceník a popis balíčků služeb TalentLinku máte k dispozici na stránkách www.talentlink.cz.

Vyzkoušejte si TalentLink zdarma. Stačí, když vyplníte odpovědní formulář na stránkách www.talentlink.cz nebo kontaktujete helpline na info@talentlink.cz či +420 222 744 111.

Těšíme se na spolupráci!