Vytvořte si osobní profil na TalentLinku a získejte zajímavé nabídky práce a profesní kontakty

Váš profil na TalentLinku umožňuje zaměstnavatelům oslovit Vás s lepší nabídkou i v období, kdy práci sami aktivně nehledáte. Studentům a absolventům VŠ i SŠ pomáhá TalentLink získat brigádu, praxi, účast v trainee programu či pracovní uplatnění.

Jak zjistíte svou hodnotu na trhu práce a získáte zajímavé nabídky zaměstnání?

Jste profesionál a chcete být čas od času oslovován s možnostmi zajímavého zaměstnání z oborů, které Vás lákají? Jste student a chcete získat stáž, brigádu či účast v trainee programu? Vytvořte si osobní profil na www.talentlink.cz a nechte se oslovit předními zaměstnavateli z ČR i zahraničí.

Mnoho firem chce komunikovat s potenciálními kandidáty přímo bez využití personální agentury či nutnosti zveřejnění pozice. Většina pracovních portálů či sociálních sítí sice umožňuje firmám vhodného kandidáta najít a oslovit, přináší to však někdy i řadu nepříjemností.

Jaké jsou výhody TalentLinku oproti pracovním portálům a sociálním sítím?

Portály s inzercí pozic jsou vhodné především pro lidi, kteří práci nemají nebo ji sami právě hledají. Životopisy v databázi mnoha pracovních portálů navíc rychle zastarávají a často jsou

již během několika měsíců neaktuální, a tudíž pro potenciální zaměstnavatele nepoužitelné.

Většina zajímavých nabídek manažerských a specializovaných pozic se na internetu vůbec neobjevuje. Vhodní kandidáti jsou oslovováni napřímo především ze strany headhunterů a personálních agentur, což představuje pro zaměstnavatele nemalé náklady.

Sociální sítě, kde sdílíme společné zájmy s přáteli, nejsou pro komunikaci se zaměstnavateli vhodné, neboť zde můžeme odkrýt i mnoho ze svého soukromí. Běžné profesní sítě sice slouží jako cenný zdroj kontaktů, avšak mohou přinášet i rušivá sdělení a nežádoucí nabídky ze strany ostatních uživatelů.

TalentLink Vám umožňuje profesionálně se prezentovat před potenciálními zaměstnavateli, a zvyšuje tak Vaši šanci na získání lepší pozice na pracovním trhu i v období, kdy práci sami aktivně nehledáte.

„TalentLink nám pomohl získat zajímavou práci. Díky osobnímu profilu nás firma kontaktovala a nabídla místo v perspektivnější oblasti, než kde jsme pracovali doposud. Vše proběhlo velmi rychle a profesionálně. Navíc jsme se oba dostali do Talent management programu, kde jsme se spolu seznámili.“
Eva a Michal, účastníci talent management programu

Zvolte vhodnou formu sebeprezentace

Mělo by téměř platit: Kolik životních rolí hrajeme, tolik sociálních sítí používejme. V práci jste profesionálem v oboru, doma zodpovědným rodičem, ve volném čase například vášnivým sportovcem, sběratelem či umělcem.

Stejně tak, jak si vybíráme styl oblečení pro různé situace, měli bychom volit i různé formy vlastní prezentace prostřednictvím internetu.

Jaké jsou hlavní výhody využívání TalentLinku?

Chcete-li se profesionálně prezentovat zaměstnavatelům a být oslovováni se zajímavými kariérními výzvami, začněte používat TalentLink, první specializovanou náborovou profesní sociální síť v ČR. Využijte hlavní výhody TalentLinku:

  • I když práci máte, díky pravidelně aktualizovanému profilu můžete reagovat na zajímavé nabídky zaměstnání.
  • Sami rozhodujete, zda Váš profil bude viditelný i personálním agenturám, či pouze zaměstnavatelům.
  • Vybíráte, komu Váš profil nebude zobrazován (například stávajícímu zaměstnavateli).
  • Svůj profil můžete kdykoliv upravit či smazat.
  • Získáváte přístup k článkům, studiím a informacím, které Vám pomohou při pohovorech.
  • Máte reálný přehled o své hodnotě na trhu práce, a tím i výhodu oproti ostatním kandidátům.
  • Základní služby TalentLinku využíváte vždy zdarma.

Jak TalentLink pomáhá studentům a absolventům?

  • Můžete si vybírat z aktuální nabídky stáží, diplomových prací, trainee programů a brigád.
  • Váš profil se přednostně zobrazuje firmám, které chtějí spolupracovat se studenty a absolventy.
  • Zaměstnavatelé Vás mohou sami oslovit na základě Vašeho profilu již během studia na VŠ či SŠ.
Čtěte více o tom jak TalentLink pomáhá studentům a absolventům

Vytvořte si osobní profil v TalentLinku

Kvalitně zpracovaným profilem v TalentLinku získáváte výhodu oproti ostatním kandidátům. Váš profil pracuje, i když Vy spíte.

Vytvořte si osobní profil v TalentLinku ještě dnes, a zlepšete si tak své postavení na pracovním trhu.